Kurier - Jak postąpić z firmą, która nieterminowo dostarcza przesyłki?

DPD kurierzy Stargard

Zachodniopomorskie

Firma Kurierzy bawi się upraszczaniem całego procesu tworzenia zamówień od wystawienia zamówienia na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki jak oraz bogate zapotrzebowania paletowe, hurtowe dla firm. Oferujemy również wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (dostępne na lokalnej stronie po wpisaniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o daniu przesyłki, duża oraz wygodna opłata za pomoc, infolinia dostępna dla konsumentów w porach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy odpowiedzialność w razie wszelkich problemów z daniem przesyłki, posiadamy zniżki (na dowód dla biznesów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na dowód wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid oraz znacznie, wiele innych. Zamawianie z nami przesyłek, to banalnie prosta czynność, oszczędzająca chwila oraz pieniądze.

DPD kurierzy Suchań

 

Jesteśmy pewną z wiodących marek na rynku interesujących się logistykom przesyłek. Funkcjonujemy na znaną markę już z 2009 roku oraz identyfikujemy się profesjonalizmem, na jakimś momencie naszej działalności – od zamówienia do dostarczenia.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych klientów na obszarze polskiego świecie i za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi korporacjami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, a mężczyznami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas swoich klientów oraz wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych właśnie dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez względu na to, lub masz przesyłkę nie standardową, czy jej trwanie doręczenia ma żyć ustalony, uwzględniając rodzaj opakowania i kształt przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana podstawa danych wybierze ci najtańszą dostępną możliwość na rynku spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Suchań

Po dokonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego wysyłanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium informacji na problem wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od momentu dostawy, firmy która stanowi najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia następnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na części www. wysylka-palety. pl możesz wypracować więcej danych na temat naszej możliwości, także serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas. Nie zostawaj czasu na badanie dziesiątek stron firm kurierskich, by znaleźć najwłaściwszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, a dowiesz się wszystkiego, by ułatwić swoje przesyłki najlepszej kiedy to wyłącznie możliwe.

DPD kurierzy Suchań

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę bardzo intensywnie oraz wiążąc się do jakichś zasad bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako sami z niskich na zbytu, co bardzo wyróżnia nas spośród konkurencji, a tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w przewozie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by uzyskać licencję transportową, ale opłacało się, gdyż teraz możemy oznaczać usługi również bardziej dobrze.
Jeżeli zależysz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i niepowtarzalne ceny sprzedaży w samym miejscu, to wyłącznie u nas. Firma KurJerzy. pl zapewnia ci kondycja oraz pielęgnacja o wszystkiego klienta a u nas inwestujesz swój cenny chwila oraz pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na pełnym świecie. By ułatwić ci kontakt z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, a z ofertą składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci ułatwią ci także w rozwiązaniu każdego typu problemów w lekki i delikatny sposób. Zadowoleni klienci, to zasada rozwoju własnej firmy, a są dla nas najważniejsi.
Czy wiesz, że używamy jedynie ze sprawdzonych, trwałych i wyszukanych firm kurierskich? Dzięki temu stanowisz pewność świadczonych przez nas usług na ostatnim poziomie.

DPD kurierzy Suchań

Oczywiście mamy system kompatybilny z jakimiś informacjami RODO. Co to oznacza dla ciebie? Rejestrujemy wszystkie niezbędne informacje swoich klientów, którymi dzielisz się z nami podczas wykonywania zamówień, a po umieszczamy je bezpiecznie zgodnie z całymi informacjami RODO i dotyczącym prawem Polskim.

Działamy fair i rozumiemy jak istotny jest twój czas, dlatego jako drodzy na rynku wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do przyjęcia z nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, która z wszelkiego względu nie została podana na etap. Także gdyby posiadasz sens wysłać produkt kopertowy lub paczkę z pewnością podania na moment, to wyłącznie u nas!

Doceniono nas na rynku Lokalnym oraz wyróżniono na tle własnych firm nominacją do zapłaty Ekomers w liczb „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia udoskonalamy naszą firmę, by sprostać najbardziej wielkim wymaganiom naszych każdych użytkowników. Osiągniemy i twoje oczekiwania. Nie ufasz? Zadzwoń – z radością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami postawisz.

DPD kurierzy Suchań

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments