Gąsienica Fisher Price

Gąsienica Fisher Price

Polecane i promocje

Interaktywna zabawka firmy Fisher Price z serii Laugh & Learn, doskonała do nauki poprzez zabawę. Gąsienica pobudza zmysł słuchu, dotyku i wyobraźnię dziecka.

Gąsienica Fisher Price

Jest idealnym produktem pobudzającym dziecko do myślenia i uczącym przyporządkowania określonego dźwięku do przedmiotu. Dodatkowo zabawka ta pomaga poznać alfabet, który w połączeniu ze śliczną melodią z łatwością zapada w pamięci dziecka.

Zabawka charakteryzuje się solidnym wykonaniem i żywą kolorystyką. Podczas zabawy dziecko może dokonać wyboru rodzaju zabawy – muzyka lub nauka. Na grzbiecie gąsienicy znajdują się cztery kolorowe guziki, które po naciśnięciu świecą i wydobywa się z nich muzyka lub odpowiedni dźwięk lub słowo.

To samo ma miejsce gdy dziecko przewraca na gąsienicy strony z obrazkami, niczym jak w książce. I tak na przykład przy obrazku samochodu gąsienica wydaje dźwięk auta „brum brum”, przy żabce rechot, przy kocie miauczenie itd.

Dodatkowo nos gąsienicy również służy do odsłuchania wesołej piosenki, która z pewnością ucieszy każdego malucha i sprawi, że zacznie ono poznawać literki. Zabawka wyposażona jest także w kółka oraz sznurek, który umożliwia dziecku ciągnięcie jej za sobą.

Posiada także możliwość regulacji poziomu głośności słyszanych dźwięków. Z pewnością jest to produkt, który pomaga w prawidłowym rozwoju dziecka a jego żywe kolory, świecące elementy i biegnąca z niego wesoła muzyka bardzo zachęcają dziecko do zabawy i wywołują uśmiech na jego twarzy.

 

zobacz również laleczki lol

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments