Gigant Traktor Spychacz firmy wader

Gigant Traktor Spychacz firmy wader

Warto przeczytać

Gigant Traktor Spychacz firmy Wader jest masywnym, bezpiecznym pojazdem, którego długość sięga aż 60 cm a nacisk, jaki jest w stanie utrzymać to aż 100kg.

 

Gigant Traktor Spychacz firmy wader

 

Produkt zapewnia wspaniałą zabawę w małego budowlańca. Ruchome elementy, które posiada traktor sprawiają, iż zabawa dziecka nie zbliża się ku końcowi a wręcz z minuty na minutę nabiera rozmachu. Dziecko może z łatwością ładować produkty lub piasek czy ziemię na ruchomą łychę i przewozić je w inne miejsce. Tam następuje rozładowanie i towaru i powrót po kolejna turę i tak bez końca.

Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na działanie środków atmosferycznych i charakteryzuje się żywymi kolorami. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1 roku życia. Funkcjonalność pojazdu w pełni samodzielnie wykorzystać potrafi dziecko w wieku 2-5 lat.

Traktor może służyć do zabawy zarówno w domu, jak i na dworze a dzięki solidnej konstrukcji może służyć do zabawy latami. Zabawka jest w pełni bezpieczna dzięki zaokrąglonym kształtom.

zobacz również porównywarka cen lego

 

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments