Krzesełko Uczydełko Fisher Price - wersja polskojęzyczna

Krzesełko Uczydełko Fisher Price – wersja polskojęzyczna

Artykuł Miesiąca

Interaktywna zabawka z serii Laugh & Learn.

Krzesełko Uczydełko Fisher Price – wersja polskojęzyczna

Krzesełko stanowi doskonałe połączenie siedziska z zabawką i wpływa na prawidłowy rozwój psychofizyczny dziecka. Posiada możliwość ustawienia dwóch trybów – muzyki i nauki. I tak przy włączeniu nutek, z krzesełka wydobywają się interesujące dźwięki i melodie (10 ciekawych piosenek), natomiast przy ustawieniu mowy, z krzesełka wydobywają się niezbędne informacje adekwatne do wybranego sposobu zabawy.

Dziecko nauczy się wówczas m. in. rozpoznawać kolory i odgłosy. Krzesełko składa się z dwóch części, które można rozdzielić. Wówczas może pozostać samo krzesełko bez bocznej dostawki. Kiedy dziecko siada na krzesełku, wydobywa się z niego wesoła muzyka, kiedy zaś wstaje, krzesełko żegna się z nim mówiąc „do zobaczenia”.

W bocznym „panelu” zabawka wyposażona jest w lampkę nocną, która po naciśnięciu przez dziecko gra muzykę i świeci lub w przypadku trybu nauki powie „świeci się czerwone światełko”. Obok umieszczona jest kilkustronicowa książeczka i zegarek ze wskazówkami.

Przy przewracaniu stron książeczki dziecko widzi kolorowe obrazki (np. kotek, piesek, żabka), które wydają charakterystyczne dla nich dźwięki, czyli piesek szczeka, kotek miauczy itd. lub wesołą muzykę. Zegarek natomiast przy kręceniu wskazówkami zaczyna grać melodie i wydaje dźwięk „tik, tak”.

Zabawka ta zapewnia dziecku wspaniałą zabawę, która nigdy się nie nudzi. Bardzo ważne są tu także żywe kolory oraz solidne wykonanie, co gwarantuje odpowiednią jakość zabawy malucha.

 

Zobacz laleczka lol

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments