Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać wiadomości

Wszystko uważa na to, że 2019 rok będzie bardzo udanym czasem na targu kryptowalut. W obecnym etapie media obiegła wiadomość o tym, że w dawnym roku na targu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo teraz nie dziwi. Po tym jak 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na targu, kurs bitcoina poszybował daleko w górę, i wiele projektów ICO wykazałoby się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na wejście w część.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który dokonałby się stuprocentowym sukcesem. Niektóre okazywały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest podstawowym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z planem wiąże spore perspektywy na głębokie zyski, o czym świadczył nawet na własnym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w ścianach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, okazał się stworzoną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W treści nie brakuje też takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim imieniem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Nieco bardzo szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam plan był dobry. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został posądzony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut traktowany jest z ogromną ostrożnością. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tym jak KNF i UOKiK krytycznie wyraziły się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu wielkich projektów sprowadzają się także, choćby wysoko wymienione, oszustwa. Ponadto jesteśmy w końca, jaki ze specjalnym dystansem przystępuje do nowoczesnych projektów.

Saleta wygląda w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do bliskich fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W małym poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, natomiast na projekcie wszystek będzie mógł uzyskać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowie BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest atrakcyjną i cenioną osobą nie wyłącznie w świecie boksu. W przeciwieństwie do różnych celebrytów, Saleta raczej prezentuje się zdrowym rozsądkiem a w historie nie wykazywał skłonności do ciągnięcia się z motyką na ciepło.

Za projektem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za wszelki proces emisji SaletaCoin natomiast jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie postrzegał za doradztwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na kompletnie nowej platformie zorganizowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer angażuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, kiedy to podjął decyzję o zgody z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to teraz dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest wszą nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich programów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie służyła często do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć inne usługi czy towary w istocie gadżetów. Projekt jest też na planu propagowanie sportu wśród młodzieży, natomiast w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i mamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego modelu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments